Tutustu Laatukeskuksen jäsenosioon

Kirjaudu jäsenosioon muokataksesi tietoja tai ostaaksesi verkkokaupasta jäsenhinnalla.

Hei! Voimmeko auttaa? Jätä viesti, niin otamme yhteyttä Sinuun.
0207 791 470

Puhelujen hinnat: lankapuhelimesta
0,0673 €/puhelu + 0,0577 €/min (+alv
24%), matkapuhelimesta 0,0673
€/puhelu + 0,1346 €/min (+alv 24%)

me laatukeskuslaiset

me laatukeskuslaiset

Laatukeskus lorem ipsum

Laatukeskus lorem ipsum

/ / / /
Esa Heikkinen
vanhempi asiantuntija
0500 555 147
esa.heikkinen@laatukeskus.fi
Asiantuntijasivu
Esa Heikkinen
vanhempi asiantuntija
0500 555 147
esa.heikkinen@laatukeskus.fi
Asiantuntijasivu
Minna Huomo
tietohallintopäällikkö, jaokset ja QIA
0400 230 756
minna.huomo@laatukeskus.fi
Minna Huomo
tietohallintopäällikkö, jaokset ja QIA
0400 230 756
minna.huomo@laatukeskus.fi
Leena Huotari
johtaja, koulutuspalvelut
050 5513 663
leena.huotari@laatukeskus.fi
Leena Huotari
johtaja, koulutuspalvelut
050 5513 663
leena.huotari@laatukeskus.fi
Sirpa Hyvönen
toimistopäällikkö
040 778 7478
sirpa.hyvonen@laatukeskus.fi
Sirpa Hyvönen
toimistopäällikkö
040 778 7478
sirpa.hyvonen@laatukeskus.fi
Tani Järvinen
toimitusjohtaja
040 844 5767
tani.jarvinen@laatukeskus.fi
Tani Järvinen
toimitusjohtaja
040 844 5767
tani.jarvinen@laatukeskus.fi
Susanna Ketola
markkinointikoordinaattori
0400 454 796
susanna.ketola@laatukeskus.fi
Susanna Ketola
markkinointikoordinaattori
0400 454 796
susanna.ketola@laatukeskus.fi
Nora Kuusikero
CRM-koordinaattori
044 764 7990
nora.kuusikero@laatukeskus.fi
Nora Kuusikero
CRM-koordinaattori
044 764 7990
nora.kuusikero@laatukeskus.fi
Petri Lehtipuu
johtaja, asiantuntijapalvelut
050 338 6891
petri.lehtipuu@laatukeskus.fi
Asiantuntijasivu
Petri Lehtipuu
johtaja, asiantuntijapalvelut
050 338 6891
petri.lehtipuu@laatukeskus.fi
Asiantuntijasivu
Heikki Niemi
vanhempi asiantuntija
040 536 6001
heikki.niemi@laatukeskus.fi
Asiantuntijasivu
Heikki Niemi
vanhempi asiantuntija
040 536 6001
heikki.niemi@laatukeskus.fi
Asiantuntijasivu
Anne Peltonen
toimistosihteeri
050 523 1637
anne.peltonen@laatukeskus.fi
Anne Peltonen
toimistosihteeri
050 523 1637
anne.peltonen@laatukeskus.fi
Niina Pippuri
koulutuskoordinaattori
044 749 1158
niina.pippuri@laatukeskus.fi
Niina Pippuri
koulutuskoordinaattori
044 749 1158
niina.pippuri@laatukeskus.fi
Miia Rosenqvist
johtaja, tapahtumat, viestintä ja PR
050 534 4843
miia.rosenqvist@laatukeskus.fi
Miia Rosenqvist
johtaja, tapahtumat, viestintä ja PR
050 534 4843
miia.rosenqvist@laatukeskus.fi
Satu Tuomela
johdon assistentti
040 358 0484
satu.tuomela@laatukeskus.fi
Satu Tuomela
johdon assistentti
040 358 0484
satu.tuomela@laatukeskus.fi
Maija Vaismaa
vanhempi asiantuntija
040 556 2547
maija.vaismaa@laatukeskus.fi
Asiantuntijasivu
Maija Vaismaa
vanhempi asiantuntija
040 556 2547
maija.vaismaa@laatukeskus.fi
Asiantuntijasivu
Sinun kuvasi
tässä?
Lue lisää
uralle-sivultamme
Uralle
Sinun kuvasi
tässä?
Lue lisää
uralle-sivultamme
Uralle