Tutustu Laatukeskuksen jäsenosioon

Kirjaudu jäsenosioon muokataksesi tietoja tai ostaaksesi verkkokaupasta jäsenhinnalla.

Hei! Voimmeko auttaa? Jätä viesti, niin otamme yhteyttä Sinuun.
0207 791 470

Vaihdenumeroon soittaminen kiinteän puhelinverkon liittymistä maksaa 0,0835 €/puh + 0,0691 €/min.
Mikäli soitto tulee matkaviestinverkon liittymästä veloitus on 0,0835 €/puh + 0,1669 €/min.

me laatukeskuslaiset

me laatukeskuslaiset

/ / / / / / /
Minna Huomo
tietohallintopäällikkö, jaokset ja QIA
0400 230 756
minna.huomo@laatukeskus.fi
Lue lisää
Leena Huotari
johtaja, koulutuspalvelut
050 5513 663
leena.huotari@laatukeskus.fi
Lue lisää
Sirpa Hyvönen
toimistopäällikkö
040 778 7478
sirpa.hyvonen@laatukeskus.fi
Lue lisää
Tani Järvinen
toimitusjohtaja
040 844 5767
tani.jarvinen@laatukeskus.fi
Lue lisää
Susanna Ketola
markkinointikoordinaattori
0400 454 796
susanna.ketola@laatukeskus.fi
Lue lisää
Nora Kuusikero
CRM-koordinaattori
044 764 7990
nora.kuusikero@laatukeskus.fi
Lue lisää
Petri Lehtipuu
johtaja, asiantuntijapalvelut
050 338 6891
petri.lehtipuu@laatukeskus.fi
Lue lisää
Heikki Niemi
vanhempi asiantuntija
040 536 6001
heikki.niemi@laatukeskus.fi
Lue lisää
Anne Peltonen
toimistosihteeri
050 523 1637
anne.peltonen@laatukeskus.fi
Lue lisää
Niina Pippuri
koulutuskoordinaattori
044 749 1158
niina.pippuri@laatukeskus.fi
Lue lisää
Maija Vaismaa
vanhempi asiantuntija
040 556 2547
maija.vaismaa@laatukeskus.fi
Lue lisää
Sinun kuvasi
tässä?
Lue lisää
uralle-sivultamme
Uralle